1xbet Yasal Mı ?

1xbet yasal mı: 1xbet Rus bahis sitelerinden birisi olarak 2007 yılında kuruldu. Lisansını, eski adı Hollanda Antilleri olan Curacao oyun komisyonundan aldı. Ofis, dünyanın birçok ülkesinde faaliyetlerini devam ettiriyor. Büyük bir kısmında herhangi bir yasal engelle karşı karşıya kalmıyor. Ancak ülkemizde zaman zaman erişim yasaklarıyla ceza almakta. Yeni alan adı sayesinde bu sorun kısa sürede çözülmekte.

1xbet Lisansı

1xbet yasal mı: Firmanın yasal olup olmadığını anlayabilmek için farklı birçok özelliğine bakmak gerekiyor. Bunların başında ise lisans gelir. İşletme, Curacao oyun komisyonuna yapmış olduğu başvurunun hemen ardından gerekli oyun oynatma izninin hemen alabilmiş. Bunun ardından güvenilir bir hale gelmiş. Resmi sayfada tüm detaylar açık şekilde dikkat çekmekte.

1xbet Lisans Doğrulaması

1xbet yasal mı: 1xbet firmasının sahip olduğu lisansının doğruluğunu kontrol etmek çok önemli. Bunun için Curacao oyun komisyonunun resmi olan sitesine erişim sağlıyoruz. Hemen ardından ofisin adını ilgili kısım üzerinden buluyoruz. Burada birden çok bilgi karşımıza çıkıyor. İşletmenin açık adresi belirtilmiş. Aynı zamanda resmi site linki de burada yer almakta. Ofisinin denetiminin hangi şirket tarafından yapıldığını merak eden kişiler, bununla alakalı bilgileri ilgili bölüm üzerinden alabiliyorlar. Önemli olan nokta ise 1xbet lisansı ve buna dair verilerin açık bir biçimde yazılmış olması. Üstelik ilgili alanda Valid ibaresi de var. Bunun anlamı, mevcut lisansın geçerli olduğudur.

1xbet Lisans Avantajları

1xbet yasal mı: Firma, Curacao oyun komisyonundan almış olduğu lisans sayesinde yasal bir kimlik kazanmış durumda. Lisansın sağladığı avantajlar şöyledir;

  • Bu oyun komisyonunun verdiği izin belgesi, dünyanın birçok yerinde geçerlidir.
  • Bunun yanı sıra işletme, lisans vermiş olduğu firmaların denetimini çok sık bir biçimde yapar.
  • Aynı zamanda üyeler, olası şikayetlerin çözümü noktasında bu oyun komisyonundan son çare olarak destek alabilirler.
  • Firma buna yol açabilecek bir hizmet politikasına sahip değildir. Her daim kaliteli ve müşteriyi merkeze alan bir anlayışı vardır.

1xbet Yasal Bir Firma mı?

1xbet yasal bir işletme olarak dünyanın çok farklı yerlerinde faaliyetlerine devam ediyor. Bunların başında ise Rusya gelmekte. Çünkü ofis burada kuruldu ve hemen ardından değişik ülkelerden müşteri kabul etmeye başladı. Şirketin müşteri kabul etmiş olduğu bir başka yer ise Avrupa kıtası. Burada birçok ülkede ve o ülkenin resmi dilinde oyun katılımını sağlıyor. Amerika kıtası faaliyetleri konusunda da bir sıkıntı yok. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman, işletmenin sorunsuz ve yasal olduğunu ifade etmek lazım. Ancak Türkiye’de durum biraz daha farklı.

1xbet Site Engellemesi

1xbet yasal bet işletmesi, ne yazık ki ülkemizde zaman erişim yasağı olarak bilinen bir tavırla karşı karşıya kalıyor. Bunun gerekçesine dair net bir bilgi yok. Çünkü yukarıda da ayrıntılı bir biçimde belirttiğimiz gibi işletmenin hizmet verdiği birden çok kıta ve onlarca ülke söz konusu. Ancak Türkiye’de, yabancı olarak bilinen firmaların tümü, ister güvenilir olsun ister olmasın, her daim kaçak muamelesi görüyor. Fakat bu durumun çok büyük bir sorun olmadığını hemen ifade edelim. İşletme yeni alan adı sayesinde problemi kısa bir zaman dilimi içinde çözüyor.

1xbet Güvenilir mi?

1xbet yasal canlı bet işletmesi, piyasanın en güvenilir isimleri içinde öne çıkıyor. İşletmenin resmi sayfasından oyun katılımı yapmış olan kişiler, hak ettikleri parayı en kısa zaman dilimi içinde çekebiliyorlar. Ayrıca gelişmiş iletişim sistemleri de mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir